Jdi na obsah Jdi na menu
 


Call of Duty 2: Tipy a triky

Call of Duty 2: Tipy a trikyCall of Duty 2 se pomalu a jistě stala nejhranější hrou na GameParku a tím pádem si zaslouží, abychom jí věnovali samostatný článek. V tom vás seznámím s několika radami a doporučeními, jak si hru nastavit, jak se ve hře chovat a s dalšími věcmi, které by vám mohly pomoci dosahovat lepších výsledků. Samozřejmě je třeba brát na zřetel, že přečtení jednoho článku z vás neudělá ultra skillera, před kterým se pokloní celý publik. Pouze vám pomůže se k tomuto stavu co nejrychleji přiblížit, největší díl práce bude na vás, vašem umu a šikovnosti. :-´) Zároveň není cílem tohoto článku popsat naprosto všechny vychytávky co existují, není to ani dost dobře možné. Text je určen hlavně začátečníkům a mírně pokročilým hráčům. Připraveni? Pohodlně se usaďte a jdeme na to.


DirectX7 vs DirectX9
První základ úspěchu je správné grafické nastavení hry. CoD2 obsahuje, narozdíl od předchozího dílu, jedno výrazné specifikum a tím je možnost zapnout nebo vypnout DX9 efekty. Co to ty DX9 efekty vlastně jsou? Velmi zjednodušeně by se dalo říct, že všechny ty krásné odlesky zbraní, lesklé a realisticky vypadající textury budov, detailní dým a prach. Tedy věci které jsou jednak pro on-line hraní zbytečné a na druhou stranu i velmi náročné na hardware. Tam kde budete s průměrně výkonným strojem dosahovat 40-50FPS (snímků za vteřinu) při nastavení DX7, budete mít při nastavení DX9 stěží 25FPS, což je pro plnohodnotné hraní zcela nedostatečné. To je jedna věc. Další je již zmíněný prach a dým. I když budete mít dost silnou mašinu, aby vám bez problémů utáhla DX9 nastavení, budete kvůli výše uvedeným efektům znevýhodněni. Vysvětlím. Díky realisticky zobrazeným dýmům a prachu neuvidíte tak daleko. Zvláště na velkých mapách je to podstatný handicap. A konečně poslední nedostatek: DX9 je výrazně namáhavější na oči a více je unavuje. Nedokážu přesně vysvětlit čím to je, ale není to jen moje zkušenost a potvrdilo mi to nezávisle na sobě více lidí.
Je na čase si shrnout odstavec. DirectX9 si nechejte pro hraní singleplayeru, pro multiplayer mějte vždy DirectX7. Kde se nastavuje? V menu Grafika – Rendering Method Preference.


Voice Chat
CoD2 obsahuje jednu zajímavou vychytávku, která není příliš obvyklá u jiných her a dalo by se říct, že se vyskytuje ojediněle. Je to interní Voice chat – jinak řečeno, funkce umožňující se při multiplayeru dorozumívat hlasově. Možnost domlouvat se pomocí hlasu vám jistě nebude neznámá, existují na to externí programy jako Teamspeak nebo Ventrilo. Interní voice chat má tu výhodu, že nepotřebujete žádný další program a zároveň vás slyší všichni přítomní hráči ve hře (hrající za stejnou stranu, při DM pak všichni). Zajímavá funkce, která dokáže výrazně zkvalitnit herní zážitek a týmovou souhru. Nevýhody jsou nasnadě. Když přijde do hry nějaké (s prominutím) hovado, které chce všem ukázat, že ho rozhodně minuly základy slušného chování. Pro tento případ jde naštěstí Voice chat vypnout - v menu Voice Chat - Voice Chat ON (zapnuto) nebo OFF (vypnuto). Další možností je přímo ve hře vypnout Voice Chat u konkretního hráče. Postup: Ve spuštěné hře běžte do hlavní nabídky (kde vybíráte za jakou stranu budete hrát) a zvolte možnost 3. Mute players. V dalším okně už můžete jednotlivé hráče ztlumit.


Granáty
Házení granátů už jistě máte všichni zažité a ani vám na tom nepřijde nic zvláštního. Přesto je tady zmíním, protože jak jsem se za adminování přesvědčil, mnoha lidem to zase až tak jasné nebylo. Narozdíl od CoD, kde je nutné vždy nejdříve zvolit granát jako samostatnou zbraň a poté teprve házet, umožňuje CoD2 házení rovnou. Tedy po stisku tlačítka dojde hned k odhození granátu. Je to rychlé a pohodlné a osobně si to už ani jinak nedokážu představit. Vím, že hodně hráčů včetně mě před několika měsíci říkalo, že si na to nikdy nezvykneme, ale opak je pravdou. Osobně mám odhod granátu nabindován na kolečko myši, přičemž na proti-pohybu mám rotaci nebo chcete-li změnu zbraní. Zmiňuji to zde hlavně proto, že se hodně lidí divilo a bylo překvapených, že tato funkce jde na myš nastavit. Jak? Při editaci požadované funkce stačí pohnout kolečkem myši v požadovaném směru.


Přehlednost
Tento odstavec je určen hlavně hráčům, co s CoD2 ještě neměli tu čest, na GP hrají CoD nebo jinou hru a uvažují o tom, že by si pokračování vyzkoušeli. Při hře budete mít ze začátku trochu problém rozeznat nepřátelské protihráče a to zvláště na velkých mapách. Jejich uniformy více splívají s okolím a ten okamžik, než si uvědomíte, že tam vzadu někdo je, bývá většinou rozhodující. Je to zajímavé, ale po několika hodinách hraní si na to člověk zvykne a poté už mu to nečiní žádný problém. Osobně jsem tuto situaci zažil několikrát, kdy jsem měl delší pauzu od hraní CoD2 a pokaždé jsem si zase musel zvykat. To že se opět nejedná jen o můj dojem jsem si ověřil u několika dalších hráčů, což samozřejmě nevylučuje, že právě vám to nečinilo problém žádný. :-)


GP klient
Nechme chvilku samotnou hru, pojďme se věnovat neméně důležité věci, kterou všichni jistě znáte – GamePark klientovi. Ten je nezbytně nutný pro spouštění všech her na GameParku a pokud patříte mezi úplně začínající hráče, jeho instalátor najdete zde. K čemu tedy klient slouží? Nejen k možnosti připojit se do hry nebo pokecat s ostatními pomocí chatu, ale nabízí hlavně onu unikátní možnost, aby hráč který spouští hru mohl server nastavit, jak on bude chtít. Může si zvolit libovolnou rotaci map, typy zbraní, počet herních minut a další a další věci. Jak jsem zjistil, mnoho lidí vůbec neví, že takovou možnost mají a co vlastně která položka znamená a ovlivní při hře. Proto nyní některé podrobně popíšu.

Friendly Fire:
Standartně nastaveno na 0 – Při zásahu svého spoluhráče v týmu (střelbou - výbuchem granátu), se nic neděje, nebude zraněn.
Další varianty nastavení:
- 1 Při zásahu spoluhráče mu uberete zdraví stejně, jako by jste trefili protihráče. Můžete ho tím pádem i zabít.
- 2 Při zasažení spoluhráče ubyde zdraví jen vám - tj. jako by jste střelili sami sebe.
- 3 Při zasažení spoluhráče mu uberete zdraví, ale stejně tak dojde k ubrání zdraví i vám. Pokud ho tedy zasáhnete tak že zemře, zemřete i vy.


Pouze pušky: Sice máme na GP samostatný mód umožňující hrát jen s puškou a žádnou další zbraň nemáte k dispozici, ale jen pro Teamdeathmatch. Volba v klientu zakáže všechny ostatní „primární“ zbraně, ale ponechá vám pistolku a granáty. Pro aktivaci nastavte v klientu volbu na 1.

Pouze odstřelovačky: platí úplně to stejné co v odstavci s puškami. Tedy jsou zakázány všechny primární zbraně kromě snipek, máte k dispozici i pistolku a granáty.

Granáty: Další funkce v klientu (prozatím jen v TDM), umožňující zcela vypnout granáty ve hře, což je na některých malých mapách více než přínosné.
Standardní nastavení: 0 granáty ve hře nejsou, 1 granáty jsou ve hře normálně, jak jste byli dosud zvyklí.


Jistě mi dáte za pravdu, že díky těmto nastavením si můžete každou hru vytvořit k obrazu svému a podle vlastních požadavků. Je to jistě lepší, než kdyby jste měli k dispozici stále stejně nastavené místnosti. Pokud se dostanete k tomu, že máte možnost nastavovat místnost, berte to prosím na zřetel a věnujte se tomu s maximální pečlivostí. Nezapomínejte, že tím tvoříte hru pro ostatní a že špatně nastavená místnost je obrázkem o hráči, který místnost založil. Přibudou i další nastavení, u kterých bude možnost, aby si hráči sami rozhodli, zda je ve hře chtějí mít. Namátkou zmíním třeba možnost vypínat brokovnice nebo zapnout kouřové granáty. Nechte se překvapit, co pro vás CoD2 admin team v brzké době připraví.

Taktiky?
To by bylo vše k nastavení hry pomocí klienta a vraťme se zase zpět ke hře. Možná jste zaregistrovali, že vychází seriál taktik pro CoD, kde jsou pro mapy vysvětlovány různé postupy. Já osobně jsem k podobným věcem spíše skeptický a nemyslím si, že to týmu může nějak výrazně pomoci k úspěchu. Na druhou stranu to může těm začínajícím ukázat první cestu, která je nastartuje k lepším výsledkům, o což v tomto seriálu šlo. Nečekejte tedy, že vám teď prozradím nějaký zaručený postup, bude to jen naprosto základní snůška rad a doporučení, které z vás postupem času mohou udělat lepší hráče.
Základní věc: přemýšlejte!! Umět rychle zamířit a trefit se, je sice dost podstatná část úspěchu, ale taky se k tomu zamíření musíte dostat :-). Pořád si zkoušejte představit, co by asi udělal protihráč, kde by se mohl schovat. Pokud vidíte, že je skupinka nepřátel schovaná na druhé straně mapy, zkuste je obejít a zneškodnit ze zálohy, než aby jste jim pořád dokola nabíhali na mušku. Snažte si představit, co asi udělá protihráč, když ho na některém místě zahlédnete. Myslete dopředu - co se může stát, kde může kdo být. Když se přesunujete - rozhlížejte se. Občas mrkněte i za sebe. Týmově spolupracujte! Ve skupině s krytím máte několikanásobně větší šanci, než při samostatných nájezdech. Cvičte AIM!! To je to nejdůležitější, co zůstává stále stejné. Co nejrychleji a nejpřesnějí trefit protihráče. Toho docílíte jen poctivým a pravidelným tréninkem.


Pár slov o CTF
Kolikrát jste se setkali s tím, že spousta hráčů degraduje mód Capture The Flag na obyčejný TeamDeathmatch? Já mnohokrát a přitom tento mod nabízí daleko víc a při týmové spolupráci je velmi zábavný. Přibližme si CTF výstižnou definicí, kterou má na svědomí bývalý admin Stinger:

Capture the Flag neboli Vezmi vlajku je jeden z 5ti základních typů hry. Každý tým má jednu svou vlajku a snaží se ukořistit tu soupeřovu. Úkolem tedy je doběhnout k soupeřově vlajce a přinést ji ke své, aniž by byla protihráči ukradena. Hra je velmi dynamická a během chvilky se z defenzivy můžete dostat do útoku a soupeře zatlačit až na okraj mapy. Kladem této hry je dynamika, což zajišťují respawny s menší časovou prodlevou po smrti než je u SaD a taky proměnlivost míst, kde se hráči respawnují. Velmi dobrý způsob jak dosáhnout vítězství je rozdělit tým na obránce, kteří hlídají vlajku a útočníky, kteří se snaží přinést tu soupeřovu. Kdo má rád akci, musí ten styl milovat - rychlé a překvapivé útoky, taktika a adrenalin.


Jak hrát pohodlně 1.0 i 1.3 verzi
V současné době je možné hrát na GP dvě verze CoD2 – 1.0 a 1.3 verzi. Verze 1.3 nabízí kromě opravy některých bugů i implementovaný anticheat, takže jen tady můžete mít solidní jistotu, že nehrajete proti partě supermanů a terminátorů, co vidí přes zdi a mají automatické zaměřování. Jak tedy docílit toho, abychom mohli bez větších problémů hrát obě verze? Řešení je snadné a stačí jen oželet 4GB místa na disku. :-)

1) V prvé řadě musíte mít na disku instalaci CoD2 ve verzi 1.0. Standardně ji najdete na C:\Program Files\Activision\Call of Duty 2

2) Nyní si vytvoříme adresář (složku), kterou nazveme třeba CoD2-10 (tuto složku vytvoříme jako podadresář v “Program Files\Activision“


3) Celou instalaci 1.0 verze nyní zkopírujeme do nově vytvořeného adresáře – tedy všechny soubory z C:\Program Files\Activision\Call of Duty 2, zkopírujeme do C:\Program Files\Activision\CoD2-10. Tímto získáme dvě stejné instalace.


4) Nyní stáhněte patch 1.3 a spusťte jeho instalaci. Nezapomeňte zkontrolovat, aby se patch instaloval do adresáře C:\Program Files\Activision\Call of Duty 2 (což by mělo být při instalaci patche již nastaveno automaticky)

5) V tuto chvíli již máte na disku dvě funkční instalace CoD2 v obou verzích.


Teď už stačí jen jeden krok – pro verzi hry, kterou budete chtít hrát, stačí v GP klientu změnit cestu, odkud se vám bude CoD2 spouštět.

Budete-li chtít hrát verzi 1.0 – nastavíte v klientu cestu C:\Program Files\Activision\CoD2-10

Budete-li chtít hrát verzi 1.3 – nastavíte v klientu cestu C:\Program Files\Activision\Call of Duty 2


Změna tohoto nastavení vám zabere vždy jen několik vteřin.

Forum a FAQ
Na GP se dá nejen hrát, číst si recenze a články, ale jeho neodmyslitelnou součástí je i forum. To je v podstatě možnost diskutovat s ostatními hráči, o čemkoli vás napadne. Každá hra má svůj vlastní prostor, nechybí ani možnost diskutovat nebo psát připomínky ke GameParku nebo jeho klientu. Admini jsou ve dne v noci připraveni na vaše podněty reagovat nebo se s vámi jen tak nezávazně bavit o vaší oblíbené hře. Že to zní lákavě? Tak proč tam ještě nejste? Stačí udělat jednoduchou registraci, seznámit se s pravidly a můžete psát.
Další neodmyslitelnou součástí je FAQ (Často kladené dotazy) – souhrn rad, problémů a jejich řešení. Každý problém, na který admini narazí, okamžitě zapracují jako další bod. Vznikla tak unikátní nápověda, která odpoví na 90% vašich problému se hrou. Vždy, když budete potřebovat poradit, mrknete se nejdříve na forum do FAQ a až poté pište adminovi.

Pro úplnost uvádím i FAQ pro COD a FAQ pro CoD:UO.


Pravidla a admini
Hraním na GameParku souhlasíte s pravidly, jejich plné znění najdete zde. Doporučuji všem - důkladně se s těmito pravidly seznamte!!! Předejdete tomu, že se objevíte na banlistu. Mnoho hráčů někdy ani neví, že nějaká pravidla porušují a zbytečně si pak musí odpykávat trest za jejich porušení. Stejně tak jsem se mnohokrát setkal s tím, že hráči neví, kdo je admin a kde na něj najdou kontakt. Seznam adminů najdete po kliknutí v horní liště na nápis KONTAKTY. Když budete adminovi psát, hned v první zprávě uvádějte jaký máte problém a co potřebujete. Na věty typu – „jsi tam?“ apod. admini často nereagují, protože jim podobných zpráv chodí desítky denně.


A je to
Jsme u konce dnešního článku. Doufám, že jste v něm i vy našli nějakou radu nebo tip, který vám zpříjemní a zkvalitní hraní na GP. Podobných rad je jistě spousta a nevylučuji, že se se stejně zaměřeným článkem ještě v budoucnu setkáte.

Máte snad i vy v zásobě nějaký tip, který v článku chybí a ostatním by pomohl? Pak neváhejte a podělte se s ním v komentářích.

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hello everyone

(BruceImaby, 17. 1. 2021 21:06)

Hi The Now i'm Glad to get here

https://rsvp.law.yale.edu/Admin/sites/QueenRH18-FREE-tiktok-fans-HACK-GENERATOR-official-REAL-g1-111.pdf
https://rsvp.law.yale.edu/Admin/sites/QueenRH18-FREE-Fortnite-Skins-HACK-GENERATOR-official-REAL-g1-111.pdf
https://rsvp.law.yale.edu/Admin/sites/QueenRH18-free-tiktok-fans-hack-generator-roblox-get-codes-54784-g1-333.pdf
https://rsvp.law.yale.edu/Admin/sites/QueenRH18-how-to-get-free-Fortnite-Skins-generator-2020-codes-02515-g1-555.pdf
https://rsvp.law.yale.edu/Admin/sites/QueenRH18-free-Fortnite-Skins-2020-codes-generator-kicking-361264-g1-222.pdf

Test, just a test

(XRumerTest, 17. 1. 2021 18:31)

Hello. And Bye.

hello everyone

(MatthewgeS, 17. 1. 2021 4:59)

Hi there The Now i'm Glad to become here

https://rsvp.law.yale.edu/Admin/sites/KingsRH18-robux-updated-generator-54887-g1-444.pdf
https://rsvp.law.yale.edu/Admin/sites/KingsRH18-FREE-AMONG-US-HACK-MOD-MENU-official-REAL-g1-111.pdf
https://rsvp.law.yale.edu/Admin/sites/KingsRH18-FREE-ROBUX-GENERATOR-official-REAL-g1-111.pdf
https://rsvp.law.yale.edu/Admin/sites/KingsRH18-free-robux-generator-kicking-361264-g1-222.pdf
https://rsvp.law.yale.edu/Admin/sites/KingsRH18-FREE-AMONG-US-HACK-MOD-MENU-official-REAL-g1-555.pdf

Free&easy to use youtube downloader, free and fast.

(flvtoa, 16. 1. 2021 22:11)

Hello folks, just came across your website, really like your works!
Would like to post some useful free website, hope you like it.
https://2conv.ch/
https://myconverters.com
https://topten.review/
https://flvto.ch/
https://www.vidusoft.com/youtube-downloader/
https://keepvid.ch/en6/

KupluLekarstva.com - Выгодно продать лекарства

(KupluLekarstva.com rhync, 16. 1. 2021 15:46)

ПРОДАТЬ ЛЕКАРСТВА HTTPS://KUPLULEKARSTVA.COM

На нашем сайте вы можете продать лекарственные препараты, которые Вам по какой-то причине оказались не нужны. Мы гарантируем Вам полную конфиденциальность. Если у Вас возникли вопросы или Вы готовы к сотрудничеству, Вы также можете связаться с нами по электронной почте. Мы работаем по всей России и готовы выкупать лекарства в регионах.

+7 (926) 652-1203
Viber Whatsapp Telegram
E-Mail: info@kuplulekarstva.com

KUPLULEKARSTVA.COM продать лекарство через интернет с рук


ВЫКУПАЕМ ЛЕКАРСТВА
Работаем в Москве, Санкт-Петербурге и в остальных регионах России

КУПЛЮ ЛЕКАРСТВА HTTPS://KUPLULEKARSTVA.COM
Если Вы не нашли свой препарат в данном списке, напишите нам и мы Вас проконсультируем.

© 2020-2021 KupluLekarstva.com - Выгодно продать лекарства

продать лекарства, где продать лекарства, где можно продать лекарства, где продать оставшиеся лекарства, где продать лекарства оставшиеся после лечения,где можно продать лекарства оставшиеся, где можно продать лекарства оставшиеся после лечения, лекарство продаваемых в аптеках, продать лекарства с рук, какие лекарства продают, можно ли продать лекарства, купить продать лекарство, продать лекарство казань, продам лекарства москва, продать лекарство через интернет с рук, продам лекарства бу, куплю продам лекарства бу, продам лекарства спб, продать лекарства на авито, продать лекарства в интернете, какие лекарство продают в аптеке, как продать лекарство через интернет, можно продавать лекарство на авито, продать вич лекарство, можно ли продавать лекарства на авито, продать лекарства сайт, продать лекарства с рук в спб, продам лекарства россии, где продать лекарства с рук, продать лекарства с рук в москве, продам неиспользованное лекарство, продать ненужные лекарства, детям продают лекарства в аптеке, как продать лекарства оставшиеся, самое продаваемое лекарство, куда продать лекарство,продают ли лекарства детямб продали лекарство просроченнымб продать лекарства объявленияб на каком сайте продать лекарстваб со скольки лет продают лекарствоб где продать лекарства спбб как продать лекарство через интернет неиспользованноеб можно ли продавать лекарства с рукб как продать лекарства оставшиеся после лечения, на каком сайте можно продать лекарства, как можно продать лекарство, продаю лекарства всяки, я работаю в аптеке продаю лекарства

hello everyone

(Tracyreold, 16. 1. 2021 11:00)

Hi there The I am Glad to be here

https://www.michiganclerks.org/pvm/amgus-005.html
https://chrome.google.com/webstore/detail/among-us-hack-mod-menu-do/lgjpcklimbfglffkicbhfohdaognmhhl?hl=en

ClickLink.app Paid for by Donald J. Trump for President, Inc.

(realDonaldTrump Tum, 15. 1. 2021 17:42)

Donald J. Trump is the 45th President of the United States. He believes the United States has incredible potential and will go on to exceed even its remarkable achievements of the past. https://clicklink.app/Trump

Donald J. Trump defines the American success story. Throughout his life he has continually set the standards of business and entrepreneurial excellence, especially in real estate, sports, and entertainment. Mr. Trump built on his success in private life when he entered into politics and public service. He remarkably won the Presidency in his first ever run for any political office.

A graduate of the University of Pennsylvania’s Wharton School of Finance, Mr. Trump followed in his father’s footsteps into the world of real estate development, making his mark in New York City. There, the Trump name soon became synonymous with the most prestigious of addresses in Manhattan and, subsequently, throughout the world.

Mr. Trump is also an accomplished author. He has written more than fourteen bestsellers. His first book, The Art of the Deal, is considered a business classic.

Mr. Trump announced his candidacy for the Presidency on June 16, 2015. He then accepted the Republican nomination for President of the United States in July of 2016, having defeated 17 other contenders during the Republican primaries.

On November 8, 2016, Mr. Trump was elected President in the largest Electoral College landslide for a Republican in 28 years. Mr. Trump won more than 2,600 counties nationwide, the most since President Ronald Reagan in 1984. He received the votes of more than 62 million Americans, the most ever for a Republican candidate.

President Trump has delivered historic results in his first term in office despite partisan gridlock in the Nation’s Capital, and resistance from special interests and the Washington Establishment.

He passed record-setting tax cuts and regulation cuts, achieved energy independence, replaced NAFTA with the United-States-Mexico-Canada Agreement, invested $2 trillion to completely rebuild the Military, launched the Space Force, obliterated the ISIS Caliphate, achieved a major breakthrough for peace in the Middle East, passed the most significant Veterans Affairs reforms in half a century, confirmed over 250 federal judges, including 2 Supreme Court Justices, signed bipartisan Criminal Justice Reform, lowered drug prices, protected Medicare and Social Security, and secured our nation’s borders.

To vanquish the COVID-19 global pandemic, President Trump launched the greatest national mobilization since World War II. The Trump Administration enacted the largest package of financial relief in American history, created the most advanced testing system in the world, developed effective medical treatments to save millions of lives, and launched Operation Warp Speed to deliver a vaccine in record time and defeat the Virus.

President Trump has been married to his wife, Melania, for 15 years, and they are parents to their son, Barron. Mr. Trump also has four adult children, Don Jr., Ivanka, Eric, and Tiffany, as well as 10 grandchildren.

https://clicklink.app/Trump

Спасибо, давно искал

(Donaldcer, 15. 1. 2021 17:15)

вполне себе годнота

第一借錢網擁有全台最多的借錢資訊

(LanceTib, 15. 1. 2021 15:04)

第一借錢網擁有全台最多的借錢資訊

https://168cash.com.tw/

seo раскрутка сайтов продвижение

(ulikoh, 15. 1. 2021 12:58)

Заказать seo поисковую оптимизацию сайта, Заказать услуги по продвижению сайта По всем возникшим вопросам Вы можете обратиться в скайп логин <b>pokras7777</b>Раскрутка сайта под ключ
.Так же собираем базы Обратесь всегда будем рабы вам помочь

Best lolita2

(EugeneRergo, 15. 1. 2021 11:36)

######## FREE #########
ULTIMATE РТНС COLLECTION
NO PAY, PREMIUM or PAYLINK
DOWNLOAD ALL СР FOR FREE
=======================
Description:-> gg.gg/lua7w
=======================
Webcams РТНС 1999-2021 FULL
STICKAM, Skype, video_mail_ru
Omegle, Vichatter, Interia_pl
BlogTV, Online_ru, murclub_ru
=======================
Complete series LS, BD, YWM
Sibirian Mouse, St. Peterburg
Moscow, Liluplanet, Kids Box
Fattman, Falkovideo, Bibigon
Paradise Birds, GoldbergVideo
Fantasia Models, Cat Goddess
Valya and Irisa, Tropical Cuties
Deadpixel, PZ-magazine, BabyJ
Home Made Model (HMM)
=======================
Gay рthс collection: Luto
Blue Orchid, PJK, KDV, RBV
=======================
Nudism: Naturism in Russia
Helios Natura, Holy Nature
Naturist Freedom, Eurovid
=======================
ALL studio collection: from
Acrobatic Nymрhеts to Your
Lоlitаs (more 100 studios)
=======================
Collection european, asian,
latin and ebony girls (all
the Internet video) > 4Tb
=======================
Rurikon Lоli library 171.4Gb
manga, game, anime, 3D
=======================
This and much more here:
or --> gg.gg/ntwfm
or --> cpc.cx/tuu
or --> xor.tw/4pt0y
or --> v.ht/LEYc
or --> cutt.us/lFqU4
or --> gg.gg/ntwgr
or --> v.ht/kIy2
or --> apg.de/og
or --> gg.gg/ntwhd
######## FREE #########
-----------------
-----------------xr1

Лучший сайт

(Innamab, 15. 1. 2021 1:31)

Вчера просматривал содержание сети, и к своему удивлению увидел неплохой вебсайт. Вот смотрите: https://xn----7sbabwc9bqmhjefvky.xn--p1ai/korporativy/ . Для меня данный веб-сайт явился довольно нужным. Всех благ!

Спасибо, давно искал

(DonaldSar, 14. 1. 2021 23:37)

очень интересно но чичего не понятно

AnonPaste.org - Конфиденциальные услуги для бизнеса

(AnonPaste.org piomb, 14. 1. 2021 19:57)

Коллеги, добро пожаловать на форум https://anonpaste.org/. Приглашаем к сотрудничеству проверенных продавцов даркнета. Следите за новостями, полное открытие форума в конце январе!

Преимущества бизнес форума AnonPaste.org

Учитывая условия дефицита квалифицированной аналитики по ряду экономических вопросов все большее количество предпринимателей активно посещают бизнес форумы, где можно найти ответы практически на все вопросы. Среди посетителей растет число юристов, бухгалтеров, предпринимателей и людей творческих профессий. Сегодня в интернете масса различных бизнес форумов, где обсуждаются идеи малого бизнеса и где можно найти самую разную информацию. Целью форума AnonPaste.org является предоставление малому бизнесу своевременной и объективной бизнес-информации, а также, независимых результатов исследований, экспертных оценок широкого спектра и прочей полезной информации. Поэтому, если вам близко предпринимательство, у вас имеются нереализованные бизнес идеи или же просто хотите поделиться своими мыслями, знаниями или личным опытом? Милости просим посетить market.AnonPaste.org. Здесь можно оставить отзыв о компании или фирме, с которыми вы успешно сотрудничаете. Или же, наоборот, предостеречь других предпринимателей от неблагонадежных банков, бухгалтеров или же организации. На market.AnonPaste.org имеется свой "черный список" подобных предприятий. Что касается тем форумов на сайте, то они более чем разноплановые. Здесь можно найти ответы на любые интересующие вас вопросы. Одним из самых посещаемых в последнее время является форум заработок денег в интернете. Здесь можно найти идеи уже готового бизнеса в интернете, различные схемы заработка, предложения работы в сети, не говоря уже о таких информационных страничках как банковские новости, новости теневого рынка или очень распространенные на сегодня финансовые махинации. Например, если вы ищете безопасные способы заработка в интернете, то посетите AnonPaste.org, где сможете ознакомиться с интересными идеями заработка, почитать отзывы участников форума, проанализировать все варианты и выбрать наиболее приемлемый для вас вариант. Кроме идей и видов заработка в интернете, на форуме имеется также информация про все существующие сайты для заработка в интернете, как новые так и проверенные. Ознакомившись с информацией, сможете сделать соответствующие выводы и, вполне возможно, сможете применить полученные знания на практике. Стоит отметить, что раздел форума, посвященный торговле схемами заработка в сети, проверяется модераторами. Все новые темы, в обязательном порядке проверяются и согласовываются с администратором. И, только после согласования с aдминистрацией форума, схемы заработка публикуются на форуме. Таким образом, осуществляется защита от мошенников. Для новичков, впервые посетивших сайт, и которые не сразу смогли разобраться с схемой работы, существует форум по вопросам тематики сайта. AnonPaste.org – форум именно для Вас! Масса интересной информации и квалифицированная бизнес помощь каждому посетителю сайта. Здесь вы легко найдете достойных компаньонов для бизнеса, креативныеидеи для вашего бизнеса. Посетив форум market.AnonPaste.org, вы сможете приобрести уверенность в своих силах, зарядитесь оптимизмом, и, конечно, сможете проложить путь к успеху, счастью и деньгам. На сегодняшний день наш AnonPaste.org форум безусловно является одним из лучших в интернете. Но несмотря на это, мы с радостью изучим все ваши идеи или предложения относительно улучшения работы на нашем бизнес форуме.


2021-01-01T10:13:04+00:00
https://anonpaste.org/threads/v-rossii-zamorozili-nakopitelnuju-pensiju.10568/

Нашел интересную информацию, посмотрите

(PerezRuDYNCTEDSDESK, 14. 1. 2021 9:25)

https://kwork.ru/links/12086133/ot-100-000-uspeshnykh-ssylok-seo-progon-xrumer-om-posl-versiey-xevil продвинуть сайт дешево по поисковым запросам

hello everyone

(Tracyreold, 14. 1. 2021 4:15)

Hi The Now i'm Glad to get here

https://boxelder.instructure.com/eportfolios/2307/Home/Among_US_Hack_Mod_Menu_No_Human_Verification
https://boxelder.instructure.com/eportfolios/1246/Home/Among_Us_Hack_Mod_Menu__Among_Us_Hack_Always_Impostor__Among_Us_Hack_No_Human_Verification

Огромное тебе СПАСИБО

(DonaldSar, 13. 1. 2021 20:31)

+ за пост

Годнота спасибо

(Edwardalgof, 13. 1. 2021 3:24)

очень интересно но чичего не понятно

Расскажу, как сделать 100 000 к Новому году на автомате. А еще подарки прямо на сайте!

(Normanlic, 13. 1. 2021 3:21)

Приветствую вас!

Сегодня на просторах интернета появился интересный бот!
Используя который, вы будете на автомате собирать базу в телеграме.
А потом, он же будет работать с этой базой и приносить вам прибыль
Почти без вашего участия!

Очень интересная тема, которую я уже протестировал
Поставил бота и спустя всего сутки, сделал 3500

Если вы хотели успеть в 2020 настроить свой доход в интернете,
то сейчас самое время этим заняться!
И успеете до Нового Года сделать кассу на подарки и шикарный стол.

Переходите по ссылке ниже и пишите мне о результатах через неделю https://bit.ly/2WJgS1E

2013 Aged 2013 accounts, 1k followers

(Geraldseecy, 13. 1. 2021 0:21)

2008 Aged april 2008 twitter accs

Suggested Studying
https://accstores.com

PM
Skype & Telegram : congmmo
ICQ : @652720497
Email : accsmarket.net@gmail .com

Thanks


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93

následující »